Strona główna
.
UROSZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
ODBĘDZIE SIE W HALI SPORTOWEJ
DLA KLAS I -III O GODZ. 9:00
DLA KLAS IV - VIII O GODZ. 10:30
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Podsumowanie innowacji pedagogicznej
2W roku szkolnym 2025/2026 podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych uczniowie rozwijali swoje umiejętności w ramach innowacji „Tworzę i gram – kreatywne gry planszowe i dydaktyczne na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych”.
Głównym założeniem projektu było połączenie nauki z aktywnym działaniem. Uczniowie klas V i VI samodzielnie projektowali oraz wykonywali gry planszowe i pomoce dydaktyczne, które później wykorzystywali podczas zajęć. Powstały między innymi: Chińczyk wykonany na drewnie, gra „Ja i moje emocje”, Dobble, kółko i krzyżyk, Story Cubes, gry z przeszkodami oraz pomoce do kodowania.
Od listu do przyjaźni – spotkanie klas 3C i 3B w Czaplinku
5Po miesiącach korespondencji nadszedł wreszcie długo wyczekiwany moment! Uczniowie klasy 3C ze Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim spotkali się w Czaplinku ze swoimi listowymi przyjaciółmi – klasą 3B ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Szczecinie. Przez cały rok dzieci poznawały się poprzez tradycyjne listy, dzieliły się swoimi zainteresowaniami, opowiadały o codziennym życiu i budowały wyjątkowe relacje. Zwieńczeniem tego niezwykłego projektu było dwudniowe spotkanie integracyjne podczas zielonej szkoły. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy integracyjne, biegi zadaniowe, łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, zajęcia terenowe oraz wspólne aktywności, które pozwoliły jeszcze lepiej się poznać i świetnie spędzić czas. Nie zabrakło także wielu rozmów, śmiechu i wspólnych zdjęć. Atrakcje tego typu są stałym elementem programów zielonych szkół organizowanych w Cz
Piknik na zakończenie edukacji wczesnoszkolnej
Uczniowie klas 3a i 3b w wyjątkowy sposób zakończyli etap edukacji wczesnoszkolnej. Z tej okazji odbył się piknik na boisku szkolnym, który był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz podsumowania trzech lat nauki.
Podczas spotkania nie zabrakło radosnej atmosfery, gier, zabaw ruchowych i rozmów w gronie kolegów oraz koleżanek. Był to czas pełen uśmiechu, wspomnień i wdzięczności za wspólnie spędzone chwile.
Wycieczka do Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie
12Dnia 2 czerwca we wtorek klasy: 1c, 2a, 2b oraz 2c wybrały się autokarem na wycieczkę do Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie. Po dojechaniu na miejsce i przekroczeniu bramy parku, przenieśliśmy się do niezwykłego świata Indian, kowbojów i westernowych przygód. Na terenie obiektu znajdowały się m.in.: Motopark, Lunapark, Western City, Wioska Indiańska czy Mini Zoo. Każda strefa oferowała ciekawe atrakcje i pozwalała dzieciom odkrywać nowe aktywności poprzez zabawę. Uczniowie próbowali strzelać z łuku do tarczy, zjeżdżali na kołach, jeździli na quadach, motorach i samochodzikach. Miały również okazję poczuć klimat prawdziwego westernu podczas przejażdżki w beczkach ciągniętych przez traktor. Odwiedzając mini zoo mali miłośnicy zwierząt zobaczyli między innymi: strusie, lemury, króliki, konie, świnki wietnamskie, wiewiórki czy renifery. Wspólnie wszyscy obejrzeliśmy także
Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
Uczniowie klas I–III naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Konkurs był okazją do sprawdzenia wiedzy, rozwijania zainteresowań oraz doskonalenia umiejętności zdobywanych podczas nauki.
Z radością informujemy, że wielu uczestników osiągnęło bardzo wysokie wyniki, a część z nich zdobyła tytuł laureata. Jesteśmy dumni z zaangażowania, pracowitości i wytrwałości wszystkich uczniów, którzy podjęli to wyzwanie.
Logowanie
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
- liczba odwiedzin: 2379562

